Wędkarstwo morskie

Zapraszamy wszystkich pasjonatów wędkarstwa, ludzi aktywnych i ludzi otwartych na nowe doświadczenia wędkarskie na Bałtyku. Wyprawy wędkarskie odbywają się w odległości od 20 do 40 km od brzegu. Podczas rejsu wędkarskiego nasi partnerzy gwarantują niepowtarzalne chwile – pełne emocji, które na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Wyprawy wędkarskie z Gdańska i Władysławowa są organizowane przez cały rok. W Morzu Bałtyckim występuje wiele gatunków ryb. Nie wszystkie gatunki można łowić na wędkę. Najpopularniejszymi rybami na Morzu Bałtyckim są dorsze, ale coraz częściej łapiemy inne ryby, niektóre podczas połowu dorszy, inne celowo z intencją, że je złapiemy. Dlatego pragniemy zaprosić Państwa nie tylko do połowu dorszy, ale także do wyjątkowych połowów łososi i śledzi, które w pewnych porach roku są łatwym łupem dla wędkarzy.

Połowy dorsza w Bałtyku

Zapraszamy do łowienia jednej z najpopularniejszych ryb bałtyckich – dorsza. To całodniowy rejs. Będziemy łowić na naturalnym łowisku dorsza i każdy będzie miał okazję złapać dobre, urocze okazy tego gatunku. Ten rodzaj imprezy polecany jest rodzinom, amatorom i wędkarzom, którzy utracili ważność. Połowy dorsza trwają cały rok.